Monitoring


 • Chcesz zadbać o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich?
 • Zależy Ci na tym, aby uchronić się przed kradzieżą?
 • Możesz zaoszczędzić wielu stresu i pieniędzy
 • Dostęp do obrazu za pośrednictwem telefonu, laptopa lub tabletu. System monitoringu zintegruje się z pozostałymi zabezpieczeniami, na jakie zdecydujesz się na swojej posesji

  SYSTEM ALARMOWY


  Specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowych realizacjach instalacji inteligentnego domu systemu FIBARO na terenie Bygdoszczy i okolic. Nasza oferta dedykowana jest zarówno dla posiadaczy mieszkań, domów, hoteli oraz inwestycji deweloperskich.
  IN_HOME

  FOTOWOLTAIKA


  Tworzymy instalacje fotowoltaiczne najnowszej generacji. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i obsługę z zakresu realizacji Twojej przydomowej elektrowni - od projektu elektrycznego systemu solarnego, przez jego montaż, aż po serwis.

  REKUPERACJA


  Rekuperacja to skuteczna i energooszczędna wentylacja nowoczesnego domu. Rekuperacja zapewnia świeże filtrowane powietrze w pomieszczeniach niezależnie od pogody. Dodatkowo zapewnia odzysk ciepła z wyciąganego powietrza obniżając koszty ogrzewania domu. Rekuperatory AERISnext współpracują z systemem inteligentnego domu FIBARO, co umożliwia zdalne sterowanie funkcjami rekuperatora z poziomu centrali FIBARO.
  IN_HOME
  Przedstawiciel techniczno-handlowy

  Paweł Zakrzewski
  Telefon: 731 832 302
  mail: biuro@in-home.pl
  Bydgoszcz
  Odwiedź nas również na FB
  i bądź na bieżąco z nowościami
  ze świata inteligentnego domu!
  Umów się z naszym przedstawicielem na bezpłatną prezentację u Ciebie

  TWÓJ DOM INTELIGENTNY DOM